Kartónový odber utierok za zvýhodnené ceny a bez poštovného. 

Objednať si  môžete v našom RESTORE shope  

alebo 

mob:0948 223 631, 0905 641 089        e-mail: info@pbmanagement.sk

Utierky zn. CHICOPEE patria medzi najkvalitnejšie a najviac používané netkané utierky a textílie vo svete. 

Sme hrdí, že máme možnosť ich predstavenia slovenským spotrebiteľom a ich distribúcie na slovenskom trhu. 

Ako prvé prinášame špeciálne utierky prioritne vyvinuté pre potreby baristov. 

  Jedná sa o utierku na čistenie trysiek kávovaru pod názvom COFFEE TOWEL. Utierka je neoceniteľná pomôcka baristu pre zachovanie vysokého hygienického štandardu pri príprave kávy.  Majú vysokú tepelnú odolnosť, vysokú životnosť a antibakteriálne účinky. Utierka vydrží viac ako 40 pracích cyklov pri 90•C. 

Zakúpením a najmä používaním utierok COFFE TOWEL si znížite i prevádzkové náklady na čistenie trysiek kávovarov. 

 

Ako druhú utierku doporučujeme 100% mikrovláknovú netkanú utierku DuraDry.

 DuraDry je unikátna  svojím zložením, antibakteriálnou úpravou, vysokou absorbčnou schopnosťou  veľmi dlhou životnosťou. Poznáte inú netkanú utierku s podobnými vlastnostiami a ktorá vydrží viac ako 260 pracích cyklov pri 90•C?. Utierka je vhodná na univerzálne čistenie a utieranie všetkých t.j. i jemných povrchov (nerez). 

Tretia v ponuke je utierka Lavette super, ktorá svojou štruktúrou je vynikajúca pre utieranie v kuchyni, gastrozariadeniach, v stánkoch rychlého občerstvenia pri spracovaní surovín a príprave jedál. Zotrie i silnejšie znečistenia.

 

Utierka Chicopee J-Cloth® Lavette vyvinutá s jedinečnými otvormi a vlnitou textúrou, ktorá umožňuje efektívne zotrieť akýkoľvek druh nečistôt. Ľahko sa opláchuje a je rýchloschnúca. Utierka J-Cloth® Lavette môže byť použitá v kombinácii s akýmkoľvek čistiacim prostriedkom.chicopee lavette j-cloth jasmin

Všetky utierky sú antibakteriálné, majú certifikáty pre styk s potravinami.

Načo kupovať nekonečné metre v roliach, alebo kartóny papierových kuchynských utierok, ktoré nielen že zaberajú miesto v sklade, ale ich spotrebujete veľké množstvo. 

Skúste si na skúšku objednať po 2-3 balíčkov utierok Chicopee (balíčky majú rozmer bežného balíčka papierových servítkov) a na niekoľko mesiacov môžete kľudne zabudnúť na opätovné nákupy čistiacích utierok. Utierky si možete objednať i na www.jasmin.sk www.jasmin.sk

Novinky

Napíšte nám!

18.05.2015 20:14
Páčilo sa Vám u nás, alebo máte naopak pripomienky k našim službám? Neváhajte a napíšte nám. Vaše názory sú pre nás cennými podnetmi k zlepšovaniu našich služieb. Navyše, pochvala od spokojného zákazníka je pre nás najlepšia odmena za našu prácu.

Vitajte na našej novej web stránke

18.05.2015 20:13
Spustili sme novú internetovú prezentáciu, na ktorej nájdete okrem obvyklého zoznamu služieb aj prehľad aktualít. Budeme Vás informovať o prebiehajúcich akciách a o nových službách, ktoré pripravujeme.