O nás

Produkty a poradenstvo pre profesionálne riešenie hygieny vo všetkých oblastiach: kuchyne, hotelové prevádzky, priemyselné objekty, nemocnice, supermarkety, reštaurácie, administratívne budovy, upratovacie firmy, domácnosti a iné ...

Bohaté skúsenosti a dokonalá znalosť slovenského trhu z čistiacimi, pracími a dezinfekčnými prípravkami, ekologickými odmasťovačmi, ako i s upratovaciou technikou a mechanizáciou nás robia odborníkmi v danej oblasti.

 
Distribujeme prísadu do motora Restorer engine CSL pre obnovu jeho výkonu a predĺženie životnosti. Doprajte aj vy svojmu autu kvalitné prípravky a starostlivosť. BIO autokozmetika ošetrí vaše auto zvonku, prísady do paliva z vnútra.
 
SIMPLE GREEN ekologické odmasťovače, protipliesňové prípravky s aktívnym striebrom Ansil, Asanex, Klimax, bakteriálne a enzymatické produkty SUBIO pre likvidáciu organického odpadu a nečistôt v domových ČOV a septikoch.
 
Pre hygienu a čistotu vaších príbytkov široký sortiment čistiacích prípravkov, ekologických odmasťovačov, ako i profesionálnych upratovacich pomôcok RUBBERMAID, ECOLAB, KIEHL TORK ...
 
Ponúkame najpredávanejšie netkané utierky zn.CHICOPEE, pričom sme zameraní na predaj a distribúciu utierok najmä pre segment HoReCa.
 

Prioritou je pre nás osobnejšia väzba k zákazníkom. Náš profesionálne vyškolený personál je Vám vždy k dispozícii, ak potrebujete s čímkoľvek poradiť. Do našej predajne si chodia zákazníci nielen pre radu, ale hlavne si môžu špecializovaný sortiment okamžite objednať. Ak máte naozaj unikátnu požiadavku, v priebehu niekoľkých dní Vám tovar zabezpečíme. Aj toto je jeden z dôvodov, prečo sa k nám zákazníci znovu a znovu radi vracajú.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.