O nás

Ponúkame bohaté skúsenosti a dokonalú znalosť slovenského trhu z čistiacími, pracími a dezinfekčnými prípravkami, ekologickými odmasťovačmi, ako i s upratovacími strojmi a malou upratovaciou mechanizáciou.
Sme v tomto odvetví od roku 1991 a nadobudnuté skúsenosti nás robia odborníkmi v danej oblasti.
 
Sme autorizovaný dovozca a distribútor pre SR zn. RESTORE. Distribujeme prísadu do motora Restorer engine CSL pre obnovu jeho výkonu a predĺženie životnosti. Doprajte aj vy svojmu autu kvalitné prípravky a starostlivosť. BIO autokozmetika ošetrí vaše auto zvonku, prísady do paliva z vnútra.
 
SIMPLE GREEN ekologické odmasťovače, protipliesňové prípravky s aktívnym striebrom Ansil, Asanex, Klimax, bakteriálne a enzymatické produkty SUBIO, Bactisan pre likvidáciu organického odpadu a nečistôt v domových ČOV a septikoch.
 
Pre hygienu a čistotu vaších príbytkov široký sortiment čistiacích prípravkov, ekologických odmasťovačov, ako i profesionálnych upratovacich pomôcok RUBBERMAID, ECOLAB, TORK ...
 
Ponúkame najpredávanejšie netkané textílie a utierky zn.CHICOPEE, pričom sme zameraní na predaj a distribúciu utierok najmä pre segment HoReCa.
 

Prioritou je pre nás osobnejšia väzba k zákazníkom. Náš profesionálne vyškolený personál je Vám vždy k dispozícii, ak potrebujete s čímkoľvek poradiť. Do našej predajne si chodia zákazníci nielen pre radu, ale hlavne si môžu špecializovaný sortiment okamžite objednať. Ak máte naozaj unikátnu požiadavku, v priebehu niekoľkých dní Vám tovar zabezpečíme. Aj toto je jeden z dôvodov, prečo sa k nám zákazníci znovu a znovu radi vracajú.

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte.